Web Sitesi Almak İçin Yapılması Gerekenler?

web-sitesi-almak-icin-yapilmasi-gerekenlerWeb sitesi almak istiyorum ama nasıl web sitesi alacağım? Site alma ile ilgili neler yapılması gerekir?

Web sitesi alma hakkında sizlere bilgi vereceğiz bu konuda sizlerde web sitesi alarak web sitenizi kurabileceksiniz. Açmak istediğiniz web sitesi ile yaptığınız işi tanıtabiir, internet üzerinden satış yapabilir, yazılarınız, resimleriniz veya videolarınızı web aldığınız web sitesinde yayınlayabilirsiniz.

İyi Bir Web Sitesi Almanın Yolları

İyi bir site yapmaya karar verdikten sonra kesinlikle web sitesi almak istediğiniz kategoride örneğin; kurumsal web sitesi (firma tanıtımı, iş tanıtımı, hizmet tanıtımı, ürün tanıtımı gibi.) kurmak istiyorsanız almanız gereken site ismi şunlardan biri olmalı:

  1. firmaismi.com
  2. yapilanhizmet.com

gibi ..

Eğer burada 1. yöntemi kullanacak iseniz kimse sizi google ‘de isminizi aratarak iş vermek istemez google gibi diğer arama motorlarıda site adresine önem verir.

2. yöntemde yapılan hizmet İstanbulda boya badana işi olsun. Müşteri google ‘da “İstanbul boyacı” yazdığı zaman Google ilk olarak domain ismine öncelik verecektir.

  1. Yöntemi kullanıcaksanız seo hizmeti almanız gerekecektir.

Seo Hizmeti: Google ‘da üst sıralara çıkmak için siteye yapılan çalışma.

One comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir